New items
Prosta sprawa
Maryla z Zielonego Wzgórza
Zdarzyło się nad jeziorem Mystic
Chiny 5.0 : jak powstaje cyfrowa dyktatura
Banksterzy
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
"Za niebieskimi drzwiami" - seans filmowy
Co?Wydarzenie literackie
Gdzie?Biblioteka Miejska w Mrągowie
ul. Warszawska 26, 11-700 Mrągowo
Kiedy?07.11.2020 14:30

W ramach programu "Ania z Zielonego Wzgórza przyjeżdża na Mazury" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Miejska organizuje pokaz filmu "Za niebieskimi drzwiami", będącego ekranizacją książki Marcina Szczygielskiego pod tym samym tytułem. Zapraszamy młodzież i dorosłych w sobotę 7.11.2020 roku na godzinę 14.30 do Kina Zodiak.
Wstęp wolny!! Ilość miejsc ograniczona
W późniejszym terminie planujemy również spotkanie autorskie z Marcinem Szczygielskim. Szczegóły podamy bliżej spotkania.
FILM — kopia.jpg

Warsztaty profilaktyczne
Co?Wydarzenie literackie
Gdzie?Biblioteka Miejska w Mrągowie
ul. Warszawska 26, 11-700 Mrągowo
Kiedy?20.10.2020 10:30

W dniach 20.10-23.10. 2020 r. (wtorek - piątek) w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. M. Kopernika 2 odbędą się warsztaty profilaktyczne, na których uczniowie kasy ósmej wykreują z drewnianych łyżek postaci wg scenariusza, które będą wykorzystane w przedstawieniu teatralnym oraz wykonają scenografię teatralną. Młodzież przygotuje przedstawienie: Teatr Łyżek – „Odlot na samo dno” przeciwko alkoholowi i narkotykom, które obejrzą inni uczniowie, w auli szkoły dn. 23 października (piątek) o godz. 10.45. Zajęcia przeprowadzą: Anna i Jarosław Rosińscy z Teatru "Jar".
Warsztaty odbywają się w ramach programu "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Finansowane są z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Miasto Mrągowo jako części Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych dla Gminy Miasto Mrągowo na lata 2014-2020.
Publikacja -  Warsztaty Twórczości1.jpg