Movie
DVD
In basket
Gra o tron. Sezon 2 / reżyseria Patten Van Timothy [i in.] ; scenariusz George R. R. Martin [i in.]. - Warszawa : Galapagos, 2018. - 5 płyt audio (DVD) (522 min) : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm.
Czytelnia multimedialna: można wypożyczyć sygn. Film; Zarezerwuj egzemplarz (1 egz.)
Serial filmowy na podstawie sagi "Pieśń lodu i ognia" George'a R. R. Martina.
Oryginalny film wyprodukowano w 2012 r.
W drugim sezonie epickiego serialu HBO« królowie z całego kontynentu Westeros walczą o Żelazny Tron. Zima zbliża się, na tronie w Królewskiej Przystani zasiada okrutny młody Joffrey, z matką Cersei przy boku i wujem Tyrionem, który zostaje Namiestnikiem Króla. Dzierżący władzę Lannisterowie są atakowani na wielu frontach, w tym przez dwóch Baratheonów pragnących korony oraz Robba Starka, który ogłosił się Królem Północy. W mroźnych ostępach za Murem Jon Snow i Nocna Straż walczą z rosnącym w siłę przywódcą Dzikich, a Daenerys Targaryen chce wzmocnić swoją władzę na Wschodzie dzięki trzem nowonarodzonym smokom. Oparta na bestsellerowej serii książek George'a R.R. Martina Gra o tron, to opowieść o dwulicowości i zdradzie, szlachetności i honorze, podbojach i triumfach. [www]
Media files:
Availability:
Czytelnia multimedialna
There are copies available to loan: sygn. Film (1 egz.)
Notes:
General note
Serial filmowy na podstawie sagi "Pieśń lodu i ognia" George'a R. R. Martina.
Oryginalny film wyprodukowano w 2012 r.
Participant or performer note
Obsada: Emilia Clarke, Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau [i in.]
Language note
Oryginalna ścieżka dźwiękowa w języku polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, węgierskim, czeskim. Napisy: duńskie, fińskie, szwedzkie, norweskie, polskie, czeskie portugalskie, francuskie, tureckie, hiszpańskie rumuńskie, serbskie.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again